Tradícia výroby od roku 1985 25 ročná záruka Certifikáty ISO 14001 ISO 9001

HALE PRZEMYSŁOWE

Nasza oferta obejmuje także hale przemysłowe. Tego typu konstrukcje to szczególne wyzwanie, zarówno na etapie projektowym, jak i podczas montażu.

W tym wypadku tworzymy hale, biorąc ściśle pod uwagę ich przeznaczenie. Innych rozwiązań wymaga przestrzeń produkcyjna, a innych – warsztat. Nasze hale dostosowujemy do charakteru produkcji i używanych w jej procesie technologii, wraz z klientem szukając najlepszych rozwiązań.

W tym aspekcie zwracamy szczególną uwagę na najważniejsze czynniki, jakie uzależnione są od materiałów oraz środków używanych podczas produkcji. W tym kontekście dobierana jest odpowiednia odporność ogniowa, co wiąże się z wykonaniem właściwej izolacji konstrukcji oraz z użyciem odpowiednich materiałów wykończeniowych.

Nasze hale przemysłowe uwzględniają także charakter procesu produkcyjnego przy projektowaniu wentylacji. Standardowo używamy wentylatorów zewnętrznych Lomanco na dachu, wspomaganych przez wloty powietrza na bokach zabudowy.

Oferowane przez nas hale przemysłowe spełniają najwyższe wymagania pod względem bezpieczeństwa oraz wytrzymałości, również tam, gdzie mogą być narażone na działanie silnego wiatru lub dużych opadów śniegu.