Tradícia výroby od roku 1985 25 ročná záruka Certifikáty ISO 14001 ISO 9001

HALE SPORTOWE

HALE SPORTOWE, TENISOWE

Firma HUPRO TRADE oferuje również hale sportowe dedykowane różnym dyscyplinom, od hokeja po tenis. W naszych halach można urządzić nawet w pełni profesjonalny basen.

Dzięki naszemu doświadczeniu, używanej technologii, jak również nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, uczestniczymy aktywnie w poszerzaniu bazy sportowej w Polsce i w całej Europie.

Nasz hale tenisowe są chętnie wybierane przez inwestorów, ze względu na szybki, bezproblemowy montaż oraz bezpieczną, niezwykle wytrzymałą konstrukcję, co jest szczególnie ważne w miejscach organizowania imprez masowych. Nasze hale wytrzymują obciążenie nawet 6 kN/m2, sprawdzają się doskonale w obszarach, gdzie panują często ekstremalne warunki pogodowe, jak silne opady śniegu lub porywisty wiatr, a nawet trzęsienia ziemi.

Nieważne, czy zamawiają Państwo hale tenisowe, czy obiekty do innych dyscyplin, nasze konstrukcje zawsze są oryginalne, bardzo atrakcyjne pod względem wizualnym oraz architektonicznym. Łączymy wysoką funkcjonalność z estetyką, zapewniamy nowoczesne rozwiązania, idące w parze z niebanalnym designem hal. 

 

Hokej

Hokejbal

Moto

Plaváreň

Telocvičňa

Tenis