Zapytanie ofertowe

Stalowe hale sportowe, samonośne i modułowe, z montażem

Hale sportowe Hupro to cenionych wśród klientów producent samonośnych, stalowych konstrukcji łukowych, które służą do wznoszenia nowoczesnych i bezpiecznych hal sportowych. Zaawansowana technologia pozwala nam na zabudowanie szerokości od 9 do nawet 50 m, bez konieczności stosowania dodatkowych elementów nośnych. Korzystamy wyłącznie z najtrwalszych, certyfikowanych materiałów, odpornych na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak: silny wiatr, deszcz czy śnieg. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w budowie sal widowiskowych, przyszkolnych i gimnastycznych, a także krytych lodowisk oraz kortów tenisowych.

Zrealizowaliśmy już mnóstwo udanych inwestycji. Nasze modułowe, samonośne hale sportowe powstają szybko i sprawnie, a co ważne, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Każdą konstrukcję projektujemy, wykonujemy i montujemy z wykorzystaniem stalowych elementów, uwzględniając oczekiwania i uwagi naszych klientów. Obiekty wyróżniają się nie tylko ponadprzeciętną wytrzymałością, ale także dodatkowymi udogodnieniami w postaci ocieplenia, okien dachowych lub przezroczystych świetlików, które zapewniają optymalny dopływ naturalnego światła.

Stalowe hale sportowe Hupro

Na szczególną uwagę zasługują także walory estetyczne naszych samonośnych konstrukcji stalowych. Przyszkolna, modułowa hala sportowa jest doskonałym miejscem do trenowania rozmaitych dyscyplin, takich jak gimnastyka, tenis, taniec itp. Obiekty wyposażone są w wydajny system aktywnej wentylacji, który zapobiega nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza. Istnieje również możliwość wykonania ognioodpornej konstrukcji dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa wszystkim użytkowników.

Panele łukowe łączone są za pomocą nierdzewnych śrub, a następnie podnoszone dźwigiem i kotwione do fundamentów. Nasze modułowe konstrukcje objęte są 30-letnią gwarancją. Ze względu na długą żywotność wymagają minimalnej konserwacji. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu. Nasi fachowcy służą profesjonalnych doradztwem w zakresie produkcji samonośnych hal sportowych.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług, personalizacji reklam i analizy ruchu. Korzystając z tej witryny wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Další informace